Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Białostoczek - Oferty wynajmu nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Bojarach Do wynajęcia od 1 lutego, 46- metrowe mieszkanie (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, hol, łazienka , schowek) w kamienicy na II piętrze. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica Starobojarska to obecnie najbardziej pożądany adres na mapie Białegostoku. Luksusowa kamienica powstała przy ul. Łąkowej 20 w sercu historycznego osiedla Bojary , w miejscu gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Białystok(Białostoczek + 9 km)

72,50 zł/m²20 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wyłącznie u nas - zapraszam do współpracy! Proponujemy Państwu wynajem lokalu usługowego zlokalizowanego w samym centrum Białegostoku. Lokal ma powierzchnię 20 mkw, i na tą.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe 50-metrowe mieszkanie położone w sercu Białegostoku przy ulicy Lipowej. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy. Wnętrze zostało urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** oferta dostepna tylko W meg real estate*** meg Real Estate prezentuje komfortowe, mieszkanie na wynajem w Białymstoku. Lokal znajduje się na 2 piętrze w poszukiwanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal w samym centrum Białegostoku - pod działalność biurową Zapraszamy na oględziny lokalu na wynajem zlokalizowanego przy ul. Św. Mikołaja. Jest płożony na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

69,93 zł/m²14,30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.SKORUPY *** *** KLIMATYZACJA *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na os.Skorupy w Białegostoku - okolice ulicy Plażowej.

Szczegóły ogłoszenia

61,25 zł/m²80 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal. Cena 4.900zł.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł99,09 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 99,09m2 znajdujące się na 2 piętrze, w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Orzeszkowej w Białymstoku (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Białostoczek

Białostoczek,podlaskie

32 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia położony przy ruchliwej ulicy, os. Białostoczek. Przewidziany wynajem na usługi z zakresu fryzjerstwa. Zapraszamy!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Starosielce,Białystok(Białostoczek + 9 km)

29,90 zł/m²100 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia biurowo-usługowa *** *** Z parkingiem *** *** wysokie sufity *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na parterze budynku usługowym w dzielnicy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij